Livestream

Yökoris Summer


Maunula (Metsäpurontie 16)
27.06.2019 @ 10:00-16:00
Difficulty:


Meri-Rastila (Kallvikinniementie 1 (Merilahden peruskoulu))
27.06.2019 @ 13:00-19:00
Age limit: max14
Difficulty:


Kontula (Tanhuantie 4-6)
27.06.2019 @ 16:00-21:00
Difficulty:


Urkkapuisto Gamenight (Paavo Nurmen puistotie 15)
27.06.2019 @ 17:00-21:00
Difficulty:


Hietaranta (Hiekkarannantie)
27.06.2019 @ 17:00-21:00
Difficulty:


Kaukajärvi Beach Volley (Käätykatu 8)
27.06.2019 @ 20:00-21:30
Difficulty:


Maunula (Metsäpurontie 16)
28.06.2019 @ 10:00-16:00
Difficulty:


Meri-Rastila (Kallvikinniementie 1 (Merilahden peruskoulu))
28.06.2019 @ 13:00-19:00
Age limit: max14
Difficulty:


Herttoniemi (Paasivaarankatu 9)
28.06.2019 @ 17:00-22:00
Difficulty:


Meilahti (Zaidankatu 7)
28.06.2019 @ 17:00-21:00
Age limit: min15
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
28.06.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Arabianranta (Arabianpolku 3)
28.06.2019 @ 18:00-22:00
Difficulty:


Koulukadun kenttä (Koulukatu 20)
28.06.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Hietaranta (Hiekkarannantie)
29.06.2019 @ 17:00-21:00
Difficulty:


Pansion kisapuisto (Laivateollisuudenkatu 21)
29.06.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Brahenkenttä (Helsinginkatu 25a)
29.06.2019 @ 18:00-22:00
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
01.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Nekalan koulu (Lounaantie 2)
01.07.2019 @ 19:00-21:00
Difficulty:


Pohjois-Hervannan koulu (Opiskelijankatu 29)
02.07.2019 @ 14:00-16:00
Age limit: 7-13
Difficulty:


Runosmäki Koris (Piiparinpolku 19)
02.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Koivistonkylän kenttä (Nirvankatu 14)
02.07.2019 @ 20:00-21:30
Difficulty:


Halinen areenafutis (Paavinkatu 13)
03.07.2019 @ 17:00-19:00
Difficulty:


Lauste basket (Raadinkatu 7)
03.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Tammelan koulu (Ilmarinkatu 17)
03.07.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Urkkapuisto Gamenight (Paavo Nurmen puistotie 15)
04.07.2019 @ 17:00-21:00
Difficulty:


Kaukajärvi Beach Volley (Käätykatu 8)
04.07.2019 @ 20:00-21:30
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
05.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Koulukadun kenttä (Koulukatu 20)
05.07.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Ratina 3x3 Street Basket ( Vuolteenkatu 1)
06.07.2019 @ 12:00-18:00
Age limit: +16
Difficulty:


Pansion kisapuisto (Laivateollisuudenkatu 21)
06.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
08.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Nekalan koulu (Lounaantie 2)
08.07.2019 @ 19:00-21:00
Difficulty:


Pohjois-Hervannan koulu (Opiskelijankatu 29)
09.07.2019 @ 14:00-16:00
Age limit: 7-13
Difficulty:


Runosmäki Koris (Piiparinpolku 19)
09.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Koivistonkylän kenttä (Nirvankatu 14)
09.07.2019 @ 20:00-21:30
Difficulty:


Halinen areenafutis (Paavinkatu 13)
10.07.2019 @ 17:00-19:00
Difficulty:


Lauste basket (Raadinkatu 7)
10.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Tammelan koulu (Ilmarinkatu 17)
10.07.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Urkkapuisto Gamenight (Paavo Nurmen puistotie 15)
11.07.2019 @ 17:00-21:00
Difficulty:


Kaukajärvi Beach Volley (Käätykatu 8)
11.07.2019 @ 20:00-21:30
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
12.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Koulukadun kenttä (Koulukatu 20)
12.07.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Pansion kisapuisto (Laivateollisuudenkatu 21)
13.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
15.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Nekalan koulu (Lounaantie 2)
15.07.2019 @ 19:00-21:00
Difficulty:


Pohjois-Hervannan koulu (Opiskelijankatu 29)
16.07.2019 @ 14:00-16:00
Age limit: 7-13
Difficulty:


Runosmäki Koris (Piiparinpolku 19)
16.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Koivistonkylän kenttä (Nirvankatu 14)
16.07.2019 @ 20:00-21:30
Difficulty:


Halinen areenafutis (Paavinkatu 13)
17.07.2019 @ 17:00-19:00
Difficulty:


Lauste basket (Raadinkatu 7)
17.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Tammelan koulu (Ilmarinkatu 17)
17.07.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Urkkapuisto Gamenight (Paavo Nurmen puistotie 15)
18.07.2019 @ 17:00-21:00
Difficulty:


Kaukajärvi Beach Volley (Käätykatu 8)
18.07.2019 @ 20:00-21:30
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
19.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Koulukadun kenttä (Koulukatu 20)
19.07.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Pansion kisapuisto (Laivateollisuudenkatu 21)
20.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
22.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Nekalan koulu (Lounaantie 2)
22.07.2019 @ 19:00-21:00
Difficulty:


Pohjois-Hervannan koulu (Opiskelijankatu 29)
23.07.2019 @ 14:00-16:00
Age limit: 7-13
Difficulty:


Runosmäki Koris (Piiparinpolku 19)
23.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Koivistonkylän kenttä (Nirvankatu 14)
23.07.2019 @ 20:00-21:30
Difficulty:


Halinen areenafutis (Paavinkatu 13)
24.07.2019 @ 17:00-19:00
Difficulty:


Lauste basket (Raadinkatu 7)
24.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Tammelan koulu (Ilmarinkatu 17)
24.07.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Urkkapuisto Gamenight (Paavo Nurmen puistotie 15)
25.07.2019 @ 17:00-21:00
Difficulty:


Kaukajärvi Beach Volley (Käätykatu 8)
25.07.2019 @ 20:00-21:30
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
26.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Koulukadun kenttä (Koulukatu 20)
26.07.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Pansion kisapuisto (Laivateollisuudenkatu 21)
27.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
29.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Nekalan koulu (Lounaantie 2)
29.07.2019 @ 19:00-21:00
Difficulty:


Pohjois-Hervannan koulu (Opiskelijankatu 29)
30.07.2019 @ 14:00-16:00
Age limit: 7-13
Difficulty:


Runosmäki Koris (Piiparinpolku 19)
30.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Koivistonkylän kenttä (Nirvankatu 14)
30.07.2019 @ 20:00-21:30
Difficulty:


Halinen areenafutis (Paavinkatu 13)
31.07.2019 @ 17:00-19:00
Difficulty:


Lauste basket (Raadinkatu 7)
31.07.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Tammelan koulu (Ilmarinkatu 17)
31.07.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Urkkapuisto Gamenight (Paavo Nurmen puistotie 15)
01.08.2019 @ 17:00-21:00
Difficulty:


Kaukajärvi Beach Volley (Käätykatu 8)
01.08.2019 @ 20:00-21:30
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
02.08.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Koulukadun kenttä (Koulukatu 20)
02.08.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Pansion kisapuisto (Laivateollisuudenkatu 21)
03.08.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
05.08.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Nekalan koulu (Lounaantie 2)
05.08.2019 @ 19:00-21:00
Difficulty:


Pohjois-Hervannan koulu (Opiskelijankatu 29)
06.08.2019 @ 14:00-16:00
Age limit: 7-13
Difficulty:


Runosmäki Koris (Piiparinpolku 19)
06.08.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Koivistonkylän kenttä (Nirvankatu 14)
06.08.2019 @ 20:00-21:30
Difficulty:


Halinen areenafutis (Paavinkatu 13)
07.08.2019 @ 17:00-19:00
Difficulty:


Lauste basket (Raadinkatu 7)
07.08.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Tammelan koulu (Ilmarinkatu 17)
07.08.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Urkkapuisto Gamenight (Paavo Nurmen puistotie 15)
08.08.2019 @ 17:00-21:00
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
09.08.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Koulukadun kenttä (Koulukatu 20)
09.08.2019 @ 19:00-22:00
Difficulty:


Pansion kisapuisto (Laivateollisuudenkatu 21)
10.08.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
12.08.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Runosmäki Koris (Piiparinpolku 19)
13.08.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Halinen areenafutis (Paavinkatu 13)
14.08.2019 @ 17:00-19:00
Difficulty:


Lauste basket (Raadinkatu 7)
14.08.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Urkkapuisto Gamenight (Paavo Nurmen puistotie 15)
15.08.2019 @ 17:00-21:00
Difficulty:


Peltsu Games (Pelttarinkatu 1)
16.08.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty:


Pansion kisapuisto (Laivateollisuudenkatu 21)
17.08.2019 @ 18:00-20:00
Difficulty: